Нова Каховка
C

» » Заробітна платня каховських чиновників вражає

Заробітна платня каховських чиновників вражає

Каховські посадовці мають заробітні плати чи не вищі, ніж у Києві. Одним словом, нарахування мають такі, що точно не бідують у маленькому місті.

 

Так, наприклад, у серпні міський голова Каховки при окладі у 7000 грн, за свою місячну роботу отримав 60 тисяч 526 грн. З них: матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем – 30022,06 грн, премія до Дня Незалежності – 5000 грн і щомісячну премію у розмірі 10398,37 грн.

 

Аналогічна ситуація і у заступників мера. Мають заробітні плати у 9-10 тисяч грн , при реальних окладах в обсязі 5-6 тис грн. Слідує «каховській тенденції» нарахувань і керуючий справами – 8 тис грн. при окладі у 5 тис грн. Дозволяють собі владні мужі і солідних премій. Перший заступник «зверху» мав у червні 14 тис 905 грн (150%), у жовтні – 22 тис 535 грн (210%).

 

Заможна по міркам маленького міста ситуація і у начальників відділу апарату виконавчого комітету. Оклад з нарахуванням надбавок (вислуга, ранг тощо) з штатним розписом з 26.05.2017 у середньому складає 6-7 тис при окладі 3500 грн. Та навіть більше, премії складають 11-12 тис. грн (189%) за жовтень.

 

У спеціалістів з урахуванням надбавок виходить 4-5 тис. при окладі 3550 грн, а жовтнева премія – 7-8 тис. (158%).

 

Та в Каховці знайдено рекордсмена серед нарахувань! Це начальник відділу освіти Михайло Гончар. При окладі 4700 грн освітянин має шикарні премії: червень – 16 тис. грн, липень – 12 тис. грн, серпень – 14 тис. грн, вересень – 15 тис. грн, жовтень – 19 тис. грн. Та рекорд він собі «виборов» ще у вересні місяці отримавши 89377,91 грн (разом із матеріальною допомогою).

 

Між іншим, окрім щомісячних, премії до свят (наголошую – будь-яких більш-менш державних) у міському апараті у міському апараті люблять виписувати усім. До свята 8-го березня додаткові 500-800 грн отримали не тільки жінки, а й чоловіки. До Дня Незалежності та і Дня міста каховські посадовці підійшли із розмахом – додаткові премії від 1 тис. до 5 тис. грн. Щоправда «скромніша» ситуація із преміюванням до Дня захисника – премію отримав лиш начальник відділу освіти у розмірі 10 тис. грн.

 

Та найголовніше, можливість помажорити каховським чиновникам дали депутати Каховської міської ради, прийнявши більшістю відповідне рішення про заробітні плати та преміювання ще понад 6 місяців тому. Депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук ще до розгляду цього питання наголошував перед каховськими депутатами на тому, що необхідно краще вивчити це питання, можливо відкласти і прийняти врешті економічно виправдане рішення. Та, на жаль, обласний депутат лишився не почутим. Тож сьогодні каховська громада має чимале навантаження на міський бюджет у вигляді чималеньких заробітних плат місцевих чиновників.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.