Нова Каховка
C

» » Скількі народних депутатів потрібно в Україні?

Скількі народних депутатів потрібно в Україні?

На офіційному інтернет - представництві Президента України П.Порошенко 09 лютого зареєстровано електронну петицію про зменшення кількості народних депутатів України.

 

Ініціатор петиції Лабунець Сергій Анатолійович пропонує Винести на розгляд законопроект щодо внесення змін до статті 76 Конституції України, щодо чисельного складу верховної ради. Також запропонувати методику формування верховної ради, а саме: "По п’ять депутатів від кожної області, (кандидати від областей обираються обласними виборами, проходять ті, хто набирає п’ять перших за чисельністю місць - належність може бути до будь-яких партій, або позафракційні). 
І того в результаті маємо: 5*25 = 125 (24 області та АР Крим). Інтереси міст Києва та Севастополя, які мають спеціальний статус представляють представники Київської обл. та АР Крим."

Мабуть переважна більшість населення України сьогодні ладні взагалі розігнати всіх депутатів. На жаль таки часи в державі. Але давайте подивимось з іншого боку – Україна велика європейська держава, яка набагато більше за чисельністю ніж інші країни. 


Аналітики « Слова і Дела» вирішили продемонструвати співвідношення кількості депутатів однопалатного парламенту в країнах Європи до кількості населення цих країн .
Скількі народних депутатів потрібно в Україні?

 

 

Тому це питання не таке вже і просте. Якщо, наприклад брати у відношенні до мешканців з певної території то в разі скорочення до 150 осіб від всій Херсонщині буде всього 2 представника. А якщо від кожної області то нерівномірне представництво від великих областей, на кшталт Харківської чи київської області.

Кількісний склад ВРУ
Як потрібно змінити кількість народних депутатів України
Всего проголосовало: 18

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.