Новая Каховка
C

» » Від Києва до Одеси поїзди "долітатимуть" за дві години

Від Києва до Одеси поїзди "долітатимуть" за дві години

Від Києва до Одеси поїзди "долітатимуть" за дві години

 

Для будівництва швидкісного залізничного сполучення між Києвом та Одесою потрібно 540-840 млн євро. Оптимальним є маршрут вздовж автотраси Київ-Одеса, де держава вже має землю.

 

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян під час "інфраструктурного дня" в Європейській бізнес-асоціації, передає "Інтерфакс-Україна".

 

"На 200% впевнений, що пасажирський потік буде", - сказав Омелян.

 

За його словами, дістатися від Києва до Одеси можна буде за дві години, а ціна квитка в 500-700 грн буде конкурентоспроможною.

 

Будівництво одного кілометра дороги обійдеться в 1-2 млн євро. Тобто загалом – 0,5-0,8 млрд євро. Ще близько 10 млн євро коштуватиме один швидкісний потяг, яких потрібно чотири для організації нормального руху.

 

Новою дорогою також доцільно організувати перевезення вантажів, сказав Омелян. Згодом у планах – можливість з'єднати цей відрізок залізниці зі Львовом та Європою, що створить новий швидкісний залізничний маршрут.

 

Нагадаємо, нині "Укрзалізниця" вивчає можливості щодо збільшення швидкості та зменшення часу руху пасажирських поїздів на нинішній інфраструктурі "Укрзалізниця" розглядає можливість закупівлі "легких" швидкісних поїздів в Іспанії за допомогою технології "легкої ваги".

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.