Новая Каховка
C

» » Вихованці новокаховського клубу «Хваранг-до» завоювали 13 медалей на Кубку України з таеквондо

Кубок України з таеквондо серед юнаків та дівчат  відбувся 16-19 листопада в м. Черкаси. В змаганнях взяли участь 540 спортсменів з різних куточків України. Нову Каховку представляв клуб «Хваранг-до» у складі команди з 19 спортсменів.

На цьому Кубку кращі таеквондисти України боролися за путівку на чемпіонат Європи та чемпіонат світу. Серед різних вагових та вікових категоріях новокаховчани посіли такі призові місця:

І місце – Олександр Броннік (силовий тест)
І місце – Олександр Плаксин (спаринг у категорії до 75 кг) 16-17 років, також завоював ІІ місце по тулям (формальні вправи);
І місце – Єлизавета Мельникова (спаринг у категорії до 55 кг) 14-15 років, також завоювала ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

ІІІ місце – Тимофій Сабіров (спаринг серед чоловіків, 52 кг);
ІІІ місце – Катерина Волошина (спаринг у категорії до 50 кг) 14-15 років.

За підсумками загального заліку команда Нової Каховки посіла ІІІ місце, завоювавши ще один кубок. Перше місце дісталося збірній столичній команді «Спарта», а друге посіла збірна команда Харківської області.

Тренують юних спортсменів майстер спорту України Олександр Броннік,  заслужений тренер України, президент клуба «Хваранг-до» Віктор Слюсар та майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України Мадонна Баранова.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.