Нова Каховка
C

» » В Україні запустили перший банк без відділень

В Україні запустили перший банк без відділень

В Україні запустили перший банк без відділень

 

22 листопада в Україні офіційно запустився перший банк без жодного відділення — Monobank. Фінансова установа може видавати банківські картки, має мобільний додаток, в якому можна здійснювати платежі та пропонує низькі процентні ставки за кредитами і високі за депозитами.

 

Про запуск проекту повідомив на своїй сторінці у "Facebook" співзасновник і екс-керівник "ПриватБанку" Дмитро Дубілет.

 

"Я вважаю, що у нас вийшов один з найкращих банківських додатків у світі. Ви навіть не уявляєте, скільки часу і грошей ми в нього інвестували", — написав Дмитро Дубілет.

 

В Україні запустили перший банк без відділень

 

Щоб стати клієнтом банку, потрібно встановити на свій телефон мобільний додаток, сфотографувати свій паспорт та ідентифікаційний код, замовити картку. Останню можна отримати в будь-якій точці видачі або попросити надіслати її додому.

 

Оформлення, обслуговування та доставка банківської картки безкоштовна.

 

В Україні запустили перший банк без відділень

 

Перші картки видадуть у 23 містах України. Це — Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Вишгород, Дрогобич, Житомир, Кам'янське, Кропивницький, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

 

Банк працює без відділень. За словами керівників, це дає змогу зекономити значні кошти та створити сприятливі умови для вкладників. Наприклад, наразі всі платежі, переведення коштів та поповнення рахунків без комісій.

 

"Кредитні ліміти на картку ми ставимо до 100 тисяч гривень, а ставка на кредит нижча, ніж у інших банків країни. У нас немає відділень, тому ми можемо собі це дозволити", — додав Дубілет.

 

Крім того, банк повертає своїм клієнтам частину коштів, витрачених, наприклад, у супермаркетах чи ресторанах. Така послуга називається "кешбек".

 

"Щомісяця можна обрати 2 категорії, за якими клієнт отримуватиме кешбеки до 20% від суми покупки. У цьому місяці, наприклад, у нас були супермаркети і продукти (2%), кафе і ресторани (3%), аптеки/косметика (5%), кіно (20%) тощо. Важливо, що це — повноцінні кешбеки, а не бонуси, які незрозуміло, де витрачати", — зазначив співзасновник проекту.

 

Через тиждень банк обіцяє створити привабливі умови для придбання товару в розстрочку в будь-якому місці світу.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.