Новая Каховка
C

» » В Каховському районні прийматимуть зміни до бюджету

В Каховському районні прийматимуть зміни до бюджету

В Каховському районі розглянули питання змін до бюджету. В результаті якого передбачається виділення додаткових коштів на ремонт навчальних закладів району та інші нагальні потреби.

 

Так, вчора, 20 листопада, відбулось позачергове засідання колегії Каховської районної державної адміністрації. Питання до розгляду – зміни у бюджеті району, пов’язані із державними трансфертами та іншими надходженнями з місцевих бюджетів.

 

В результаті прийнятих рішень передбачається виділення коштів на капітальний ремонт будівлі та замінну вікон й дверей, покрівлі будівлі Сергіївської ЗОШ, поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх укосів Семенівського НВК, проведення енергоаудиту, утримання районної бібліотеки, фінансування ДЮСШ «Колос», придбання медичного обладнання тощо. Цілі фінансування – соціально значущі та безперечно необхідні.

 

Проте, у разі, якщо депутатський корпус Каховської міської ради не прийме відповідного рішення для придбання медичного обладнання до Каховської центральної районної лікарні, голова Каховської РДА Валерій Салтиков запропонував розглянути можливість передбачити ці кошти у районному бюджеті.

 

Детально про зміни у бюджеті обговорення пройдуть на профільній комісії, рішення якої затвердять вже наступного засідання сесії районної ради, що відбудеться 23 листопада.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.