Нова Каховка
C

» » Департамент охорони здоров’я ХОДА створив комісію для розслідування трагедії з атовцем

Департамент охорони здоров’я ХОДА створив комісію для розслідування трагедії з атовцем

Департамент охорони здоров’я ХОДА створив комісію для розслідування причин смерті атовця Сергія Качемазова та обставин, які могли на це вплинути. Про це повідомляє д

 

Громадськість Херсонщини та ЗМІ сколихнула трагедія з атовцем-кіборгом Сергієм Качемазовим - колишнім бійцем 79-ої аеромобільної бригади. Боєць, на рахунку якого участь у героїчній обороні Донецького аеропорту, де він отримав серйозні поранення, наклав на себе руки. За інформацією, розповсюджуваною у соцмережах, зробив він це буцімто після спілкування з лікарем обласного шпиталю ветеранів війни.

 

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко, видано наказ про проведення службового розслідування причин смерті атовця та обставин, які могли на це вплинути. Для з'ясування обставин трагедії наказом створено комісію. До її складу включено як представників Департаменту, так і представників громадськості – громадських організацій ветеранів АТО.

 

За словами одного із членів комісії – керівника Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Херсонській ОДА Наталії Возаловської: «Добре знала Сергія як доблесного захисника України, який відважно воював у ДАПі і був там тяжко поранений, коли всі вважали його 200-им, але він вижив. Так само добре знаю обласний шпиталь ветеранів війни, персонал та умови лікування у ньому атовців. Цей заклад завжди йшов на зустріч нашим проханням щодо надання медичної допомоги ветеранам АТО. За моїм особистим досвідом ні відмов, ні якогось недбалого ставлення до наших героїв з їх боку ми ніколи не спостерігали. А мали лише позитивний результат. Вважаю до результатів висновків комісії неетичним робити якісь висновки і когось засуджувати. Всі крапки над «і» розставить розслідування».

 

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.