Нова Каховка
C

» » У Бериславі відкрилося оновлене відділення “Ощадбанку”

У Бериславі відкрилося оновлене відділення “Ощадбанку”

Минулої п’ятниці, 3 листопада, відбулось урочисте відкриття оновленого відділення “Ощадбанку” в Бериславі.

 

Сучасний дизайн, комфортні умови обслуговування та очікування клієнтів, кімната для переговорів, привітний висококваліфікований персонал – саме так сьогодні виглядає установа «Ощадбанку» нового типу.

 

Обслуговування клієнтів відбувається у форматі відкритого простору, де відсутні кабінети, бар’єри та коридори. Це надає клієнтам можливість не лише швидко здійснити будь-яку банківську операцію, а й опанувати альтернативні канали банківського обслуговування.

 

Для зручності клієнтів на вході у відділення працює зона цілодобового самообслуговування “24/7” із банкоматом та платіжним терміналом.

 

Почесні гості – начальник філії Херсонського обласного управління «Ощадбанку» Володимир Дубровський, голова райдержадміністрації Олександр Гомон, міський голова Олександр Шаповалов та керівник апарату РДА Тетяна Юшко – перерізали символічну стрічку на знак відкриття оновленого відділення. 

 

Нове обличчя установи стало приємним сюрпризом для відвідувачів. Відкриття цього відділення – це важлива подія для міста і району.

У Бериславі відкрилося оновлене відділення “Ощадбанку”


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.