Новая Каховка
C

» » З каналізації в Лондоні вичистили шмат жиру вагою 130 тонн

З каналізації в Лондоні вичистили шмат жиру вагою 130 тонн

У Лондоні після дев'яти тижнів аварійних робіт із каналізації вилучили масивний шмат жиру і нечистот.

 

Брилу жиру завдовжки 250 метрів і вагою в 130 тонн, яка заблокувала каналізацію на сході Лондона, діставали понад два місяці, повідомили представники місцевої влади.

 

Гігантський "жирберг" (від слів "жир" і "айсберг") - тверда маса з застиглого жиру, вологих серветок, підгузників, олії і презервативів - був виявлений у каналізаційному тунелі вікторіанської епохи в районі Вайтчепел у вересні.

З каналізації в Лондоні вичистили шмат жиру вагою 130 тонн

В асенізаторів компанії Thames Water, що відповідає за всі каналізаційні труби під вулицями міста, пішло більше двох місяців на боротьбу з цим монстром через масштаби шкоди, завданої жирбергом каналізації.

 

Над вилученням жирберга працювала команда з восьми осіб, фінальну частину роботи довелося виконувати вручну, за допомогою лопат.

 

Керівник компанії Thames Water Алекс Сондерс заявив, що "чудовисько остаточно подолане". Він назвав боротьбу з цим жирбергом "однією з найбридкіших".

З каналізації в Лондоні вичистили шмат жиру вагою 130 тонн

Звідки вони беруться?

 

Причина появи жирових блокувань - звички місцевих мешканців. А саме, дві звички.

 

По-перше, звичка смажити їжу в олії або жирі, а потім зливати цю вже непотрібну, але ще гарячу, і відповідно рідку жирову масу в раковину на кухні. Масу, яка десь потім, у глибині водопроводу благополучно застигає, кам'яніє і закупорює всі труби.

 

І по-друге, звичка викидати в унітаз настільки дивні предмети як вологі серветки, тампони і колготки.

 

Все це застряє в жирі в каналізації, туди допливає чергова порція свіжого жиру, і так створюється ефект коралового рифу, який починає рости все вище і вище, все ширше і ширше.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.