Нова Каховка
C

» » Заявление главы Новокаховской организации ВО "Батькивщина"

Заявление главы Новокаховской организации ВО "Батькивщина"

У зв'язку з непростою ситуацією, яка склалася у нашому місті, Голова Новокаховської міської організації партії зробив відповідну              
 
                                                                                            ЗАЯВУ

Я, голова Новокаховської міської партійної організації ВО "Батьківщина" Тобінський І.Я., згоден скласти свій депутатський мандат у зв'язку з тим, щоб у нашому місті Нова Каховка, яке знаходиться у прифронтовій зоні, був спокій і результативно та плідно,на благо громади,
розпочала працювати Новокаховська міська рада.
Закликаю до цього і голову ПР Лук'яненка О.В.,скласти свій нелегітимний депутатський мандат, т.я. ситуація у нашому місті зайшла у глухий кут: починаються погрози депутатам, членам МВК, яких через погрози щонедільно міняють партії. 
Я вважаю, що такими спільними діями, ми зможемо встановити спокій у нашому місті.
Звертаюсь також до депутатів БПП"Солідарність", бути солідарними з демократичними силами, як того вимагає Політрада БПП"Солідарність". На черговому засіданні МВК я зроблю свою заяву і закликаю Лук'яненка О.В. прийняти мою пропозицію. 

Голова Новокаховської міської організації партії ВО"Батьківщина"
Тобінський І.Я.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.