Нова Каховка
C

» » На Коваленко та Разломія відкриють кримінальну справу?

На Коваленко та Разломія відкриють кримінальну справу?

На Коваленко та Разломія відкриють кримінальну справу?

«Перевіркою державної архітектурно-будівельної інспекції встановлено цілу низку порушень, а також підлог документів виконавчим комітетом та фірмою "Фінансові резерви" на об'єкті, навіть не знаю як його тепер назвати - розвалини будівлі міськво.

Тобто знос будинку був незаконним. Дозвіл на роботи по цьому об'єкту скасовано, він був виконкомом оформлений з грубими порушеннями закону! Чекаємо дій поліції, адже незаконні дії Розломія і Коваленка призвели до збитків громади в розмірі близько 3 млн. гривень. Ми втратили комунальну власність. А тепер Коваленко В.І. буде нести персональну кримінальну відповідальність? Почекаємо» - написала у фейсбуці Ірена Лепень.

Напередодні ми повідомляли, що згідно запиту народного депутата України Івана Вінника міністерство культури повідомило про відсутністьдозволу на роботи за адресою вул. К.Маркса 6 м.Нова Каховка  та підтвердило що дана будівля входить до охоронної зони пам’ятників культури.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.