Новая Каховка
C

» » Вихованці клубу "Хваранг-До" показали високі результати на Кубку України з таеквондо

Вихованці клубу "Хваранг-До" показали високі результати на Кубку України з таеквондо

Нещодавно, 20-22 жовтня, в Івано-Франківську відбувся Кубок України з таеквон-до ІТФ серед школярів 7-13 років.

 

Участь у змаганнях взяли близько 700 спортсменів із різних областей України. Сутички проходили на п'яти майданчиках у трьох видах змагань: індивідуальні туль і спаринг, а також командний спаринг. Було розіграно близько 400 нагород.

 

Клуб «Хваранг-ДО» в кількості 29 чоловік представив Херсонщину та Таврійський край.

 

Юні спортсмени привезли додому 12 золотих медалей.

 

Серед них:  Аліна Немерець (спаринг до 55 кг, 2 дивізіон), Софія Стрижеус (спаринг до 35 кг, 2 дивізіон; бронза по тулям, формальні вправи), Ганна Івасишина (спаринг до 45 кг, 2 дивізіон), Поліна Карпенко (спаринг до 40 кг, 2 дивізіон; бронза з формальних вправ-тулі), Софія Гнатюк (спаринг до 55 кг, 1 дивізіон), Анастасія Тишковець (формальні вправи - тулі; срібло по спарингу до 20 кг), Тимур Станіславський (спаринг до 23 кг), Олександр Дронь (спаринг до 34 кг, 1 дивізіон), Віктор Микитенко (спаринг до 34 кг, 2 дивізіон), Єгор Крамаревський (спаринг до 45 кг, 2 дивізіон), Катерина Новікова (формальні вправи – тулі; бронза по спарингу в вазі до 38 кг).

 

Другі місця здобули:  Надія Малука (спаринг до 50 кг), Ганна Руденко (спаринг до 45 кг), Максим Біляк (спаринг до 26 кг, 3 дивізіон), Микита Борщ (спаринг до 26 кг, 2 дивізіон; бронза по тулям формальні вправи), Кіра Парілова (спаринг до 20 кг, бронза), Аліна Богданова (спаринг до 26 кг, бронза) і Ярослав Тюхтій (спаринг до 50 кг).

 

Найемоційнішим моментом змагань став командний спаринг 11-13 років. Наші дівчата, Аліна Немерець, Софія Стрижеус, Поліна Карпенко, Ганна Івасишина, Ганна Руденко та Софія Гнатюк, не дали жодного шансу своїм суперницям, вигравши всі поєдинки.

 

У загальному командному заліку клуб «Хваранг-ДО» забрав кубок за друге місце.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.