Новая Каховка
C

» » Що чекає на Любимівську ОТГ: результати перших виборів

Що чекає на Любимівську ОТГ: результати перших виборів

На Херсонщині відбулися вибори у 10 нових ОТГ, що об’єднали майже 54 тисячі виборців. 1059 кандидатів у депутати сільських та селищних рад змагались за 224 мандати. Середня явка виборців становить 45,5% .

 

В  неділю, 29 жовтня, пройшли вибори і в Любимівській ОТГ. Кому довірили виборці майбутнє громади? 

 

Новий-старий голова громади

Головою Любимівcької об’єднаної територіальної громади обрали чинного селищного голову, самовисуванця Cергія КоновaловаЙого підтримали 2243 виборців (56,7%).

Що чекає на Любимівську ОТГ: результати перших виборів

Схоже на те, що переважна більшість вирішила не шукати нових шляхів, а пішли перевіреною стежкою, обравши кандидата, який здебільшого задовольняє їх і сьогодні.

 

Основним конкурентом на місце голови в ході передвиборчої «гонки» був кaїрcький cільcький головa, також самовисуванець, Aнaтолій ТaрacенкоТа на виборах він набрав лише 959 голоcів (24,2%), програвши із великою різницею.

 

Два інші кандидати, самовисуванець Сергій Циганов та представник партії «Свобода» Олександр Ольшанський, набрали 592 та 80 голосів відповідно.

 

Тож, гідну конкуренцію Коновалову його опоненти скласти не змогли.

 

Депутатський корпус

За 26 депутатських мандатів поборолися 109 кандидатів, серед них 62 – представники від партій, 47 – самовисуванці.

 

Серед кандидатів, які пройшли від політичних партій: «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 5 осіб, Об’єднання «Самопоміч» - 1 особа, «Опозиційний блок» - 1 особа, «Аграрна партія України» - 1 особа,  «Наш край» - 3 особи та «УКРОП» - 1. Варто зауважити, що не переміг на виборах жоден кандидат від «правлячої» партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Тож, найбільшу кількість голосів здобули: Любимівка округ №1 – Ірина Лобунь, №2 – Юлія Плачендовська, №3 – Юрій Петренко, №4 – Володимир Баль, №5 – Валентина Жужа, №6 – Світлана Скрипка, №7 – Євгеній Голубенко, №8 – Юрій Сущенко, №9 – Лариса Шакало, №10 – Лілія Жак, №11 – Марина Ігнатієва, №12 – Микола Железняк, №13 – Наталія Железняк, №14 – Андрій Шайко; село Василівка: округ №15 – Ніна Простяк, №16 – Олена Костенко, №17 – Ольга Медведєва; село Комишанка: округ №18 – Олексій Приходько; село Софіївка: округ №19 – Олександр Драгуновський; село Каїри: округ №20 – Лілія Щербанюк, №21 – Наталія Клопот, №22 – Надія Новак, №23 – Ольга Горстка, №24 – Олександр Малафай, №25 – Володимир Ягусевич, №26 – Галина Заболонкова.

 

Загалом, обрані представники громади – надзвичайно різні, і за віком, і за сферами занять. Так, серед 26 депутатів є директор школи, працівники дитячого садочку, медичні працівники, крупні та дрібні фермери, керуючий банком…

 

Звичайно є й ті, хто до цього працював в сільських адміністраціях, переобрані депутати, секретар сільської ради та інші.

 

Хочеться сподіватися, що такі різні люди зможуть знайти спільну мову і кожен зі свого досвіду та професійних навичок зможе розвинути нову громаду.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.