Новая Каховка
C

» » Місцеві вибори на Херсонщині пройшли без суттєвих порушень

Місцеві вибори на Херсонщині пройшли без суттєвих порушень

Місцеві вибори на Херсонщині пройшли без суттєвих порушеньУ 10 об'єднаних громадах Херсонщини 29 жовтня пройшли перші вибори. Спостерігачі Громадської мережі «Опора», які здійснювали моніторинг за перебігом голосування та роботою дільничних виборчих комісій, не зафіксували суттєвих, системних порушень, які можуть істотно вплинути на результати виборів.

 

Разом с тим, за даними спостереження, ключовим зловживанням були спроби видачі бюлетенів виборцям без пред'явлення паспотра, знаходження осіб, що не мають права перебувати на дільницях, наявіність агітаційних матерівлів на дільницях, процедурні порушення (не ведення протоколів, порушення процедури підрахунку голосів).

 

Також члени ДВК частіше зверталися до «юристів у штабах», аніж до територіальних виборчих комісій і відповідних гарячих ліній.

 

У двох ОТГ (Ювілейнівська, Білозерська) біля ДВК були присутні групи чоловіків, схожі на «тітушок».

 

У Костянтинівський ОТГ велика кількість спостерігачів поводила себе досить агресивно.

 

Що стосується результатів виборів, то у більшості громад переобрано діючих голів, повідомив представник ГМ «Опора» на сьогодняшній пресс-конференції у Херсоні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.