Новая Каховка
C

» » Талановиті таврічанки гідно представили своє місто на обласному співочому конкурсі

Талановиті таврічанки гідно представили своє місто на обласному співочому конкурсі

У Херсоні 21 жовтня відбувся ХV Обласний конкурс виконавців естрадної пісні «Карусель мелодій».

 

У пісенному конкурсі прийняли участь представники Таврійського міського Будинку культури – учні вокальної студії «Маленькі зірочки», яку очолює Олександр Гребенюк –  Катерина Плясецька (вікова категорія 11-13 років) та Марія Глушкова  (вікова категорія 14-16 років).

Дівчата співали пісні про нашу рідну Україну. Маша виконала  пісню «Це мій рідний край»,  а Катерина – «Нехай квітує Україна».

 

В цьому році головою журі на обласному конкурсі була народна артистка України – Наталія Лелеко, яка високо оцінили таланти юних таврійчанок.

 

За патріотичне виконання дівчата отримали дипломи у номінації «За вірність національним традиціям».

 

Також, цього ж дня, Марія та Катерина прийняли участь ще в одному телевізійному проекті – у 4 етапі  телевізійного фестивалю дитячої творчості «Таврійська зірка». Дівчата мали можливість записати професійний кліп (це обов’язкова умова для фестивалю), дати інтерв’ю та попрацювати у телевізійній студії обласного телеканалу “Твій ПЛЮС”. Результати фестивалю будуть оголошені на гала-концерті, який відбудеться у грудні місяці.

 

Побажаємо нашім талановитим та й найкрасивішим таврічанкам Марії та Катерині , їх творчому керівнику Олександру Гребенюку великих перемог, нових здобутків і самих яскравих вражень від конкурсних виступів – бо попереду їм доведеться підкорювати вершини ХV міжнародного фестивалю-конкурсу «Барвиста осінь» у місті Київ…

 

                                                                                            


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.