Нова Каховка
C

» » Талановиті таврічанки гідно представили своє місто на обласному співочому конкурсі

Талановиті таврічанки гідно представили своє місто на обласному співочому конкурсі

У Херсоні 21 жовтня відбувся ХV Обласний конкурс виконавців естрадної пісні «Карусель мелодій».

 

У пісенному конкурсі прийняли участь представники Таврійського міського Будинку культури – учні вокальної студії «Маленькі зірочки», яку очолює Олександр Гребенюк –  Катерина Плясецька (вікова категорія 11-13 років) та Марія Глушкова  (вікова категорія 14-16 років).

Дівчата співали пісні про нашу рідну Україну. Маша виконала  пісню «Це мій рідний край»,  а Катерина – «Нехай квітує Україна».

 

В цьому році головою журі на обласному конкурсі була народна артистка України – Наталія Лелеко, яка високо оцінили таланти юних таврійчанок.

 

За патріотичне виконання дівчата отримали дипломи у номінації «За вірність національним традиціям».

 

Також, цього ж дня, Марія та Катерина прийняли участь ще в одному телевізійному проекті – у 4 етапі  телевізійного фестивалю дитячої творчості «Таврійська зірка». Дівчата мали можливість записати професійний кліп (це обов’язкова умова для фестивалю), дати інтерв’ю та попрацювати у телевізійній студії обласного телеканалу “Твій ПЛЮС”. Результати фестивалю будуть оголошені на гала-концерті, який відбудеться у грудні місяці.

 

Побажаємо нашім талановитим та й найкрасивішим таврічанкам Марії та Катерині , їх творчому керівнику Олександру Гребенюку великих перемог, нових здобутків і самих яскравих вражень від конкурсних виступів – бо попереду їм доведеться підкорювати вершини ХV міжнародного фестивалю-конкурсу «Барвиста осінь» у місті Київ…

 

                                                                                            


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.