Нова Каховка
C

» » Розпочалося реформування органів рибоохорони Херсонщини

Розпочалося реформування органів рибоохорони Херсонщини

Держрибагентство розпочинає процес реформування органу рибоохорони на Херсонщині. Так, 26 вересня Апеляційний суд міста Києва виніс рішення, яким конкурс до Херсонського рибоохоронного патруля розблоковано. 

 

Протягом 10 днів після оголошення результатів конкурсу кандидати мали право оскаржити його результати відповідно до Порядку проведення конкурсу. Станом на 17 жовтня інформації щодо оскарження рішення конкурсної комісії до Держрибагенсттва не надходило. Відповідно до законодавства, розпочинається процедура призначення переможця, обраного за результатами конкурсу – Р. А. Педченка  Майбутній керівник сприятиме процесу оновлення інспекторського складу рибоохоронного патруля шляхом проведення відкритих конкурсів відповідно до чинного законодавства України.

 

Станом на жовтень 2017 року реформа органів рибоохорони реалізована у більшості регіонів України, запущено 22 з 27 управлінь рибоохоронного патруля, триває передача нового матеріально-технічного оснащення. Реформу було розпочато відповідно до Концепції реформування рибного господарства, ініційованої  у вересні 2015 р.  

 

Рибоохоронний патруль – це нові принципи роботи та персонал, сучасна  техніка, паливо, заробітна плата. Середня зарплата патрульного в регіонах становить від 10 тис грн, до реформи було 1,2 тис грн. 

 

Нагадаємо, під час запуску рибоохоронного патруля у Херсонській області Держрибагентство зіткнулося з шаленим спротивом «старої системи», яка не бажала змін в рибній галузі і всіма можливими методами гальмувала реформу, спрямовану на подолання корупції. Співробітники Херсонрибоохорони, не бажаючи створення нового рибоохоронного патруля, заблокували в судах завершення конкурсного відбору і призначення нового керівництва.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.