Нова Каховка
C

» » В Каховці борються із вживанням алкоголю неповнолітніми

В Каховці борються із вживанням алкоголю неповнолітніми

В святковий вечір 14 жовтня в Каховці відбувся профілактичний рейд за участю представників відділу у справах дітей міської ради, шкільних соціальних педагогів, поліції та громадського формування «Щит».

 

Черговий раз основна мета рейду -  виявлення неповнолітніх, які вчиняють протиправні дії, вживають алкоголь, а також профілактична робота з дітьми та молоддю.

 

На щастя «кричущих» випадків не було зафіксовано. «Нешкідливе» вживання слабоалкогольних напоїв двох дівчат було замічено учасниками рейду, з дівчатами була проведена профілактична робота, інформація про їх розваги буде передана соціальному педагогу школи для роботи з батьками.

В Каховці борються із вживанням алкоголю неповнолітніми

Декілька юнаків були помічені під час куріння на стадіоні «Олімпійський» і їм було зроблено відповідне зауваження, але хлопці почали «захищатись», мотивуючи тим, що на стадіоні немає табличок «Не курити!». Звісно їм було роз’яснено, що стадіон - громадське місце, а в громадських місцях куріння заборонене, і краще б вони приходили на стадіон займатися спортом, а не курили та видумувати «юридичні» виправдання своєї поведінки. 

В Каховці борються із вживанням алкоголю неповнолітніми

В ході рейду проводились профілактичні бесіди з дітьми та підлітками для попередження паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин, а також - з працівниками торгових закладів для недопущення реалізації сигарет та алкоголю дітям.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.