Новая Каховка
C

» » Канадський інвестор реалізуватиме проект на Арабатській Стрілці

Канадський інвестор реалізуватиме проект на Арабатській Стрілці

Бюджет Щасливцевської сільської ради, який за минулий рік склав трохи більше 10 мільйонів гривень, збільшився практично у двічі. Це сталося за рахунок офіційного викупу земельної ділянки у с. Генічеська Гірка компанією ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» із канадськими інвестиціями.

 

Вартість земельної ділянки склала 9,7 млн грн.  

 

«Цей інвестиційний проект є першим у Херсонській області від конкретно канадських інвесторів», – йдеться у повідомлені сільради.

 

Отримані кошти від продажу ділянки заплановано вкласти в розвиток інфраструктури Арабатської стрілки. Зокрема задля добудови ФАПу, будівництва сільської пожежної частини, яка наразі відсутня на всій Арабатській стрілці, облаштування вуличного освітлення в с. Генічеська Гірка та інше.

 

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області було підписано в Кабміні у травні  Віктором Плохушком та директором ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» Генадієм Клименком.

 

                                                                                            джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.