Нова Каховка
C

» » Бериславські школярі відвідали машинобудівний завод

Бериславські школярі відвідали машинобудівний завод

В рамках святкування 120-річчя ПАТ “Бериславського машинобудівного заводу” для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Берислава відбулися 4 професіографічні єкскурсіі.


Фахівці заводу розповіли про славну історію Бериславского машинобудівного заводу, про його оснащення сучасним устаткуванням, яке дозволяє щорічно оновлювати асортимент вироблюваної продукції і нарощувати виробничі потужності, познайомили з умовами праці і соціальної підтримки на підприємстві.

 

Діти побували у механо-зборочному, літейному, гальванічному, транспортному, термічному цехах і цеху дизельних агрегатів та конструкторському бюро. Ознайомилися з професіями диспетчер, токар, фрезерувальник, терміст, шліфувальник, заливальник металу, слюсар-інструментальник, лаборант, інженер-конструктор. 


Сьогодні ПАТ “Бериславський машинобудівний завод” спеціалізується на випуску більше як 300 найменувань продукції для тепловозних та судових дизелів. Серед них: охолоджувачі води, фільтри мастила та надувного повітря, втулки циліндрів, насоси, компресори, кільця поршневі. Вся продукція зберігається у таропакувальном цеху.


Учні з цікавістю дивилися на оснащення та станки заводу, ставили багато питань на які отримали дуже змістовні відповіді та отримали багато цікавої і корисної інформації, що, можливо, в майбутньому вплине на вибір професії.

 

             


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.