Нова Каховка
C

» » Рада ухвалила закон про електронні довірчі послуги

Рада ухвалила закон про електронні довірчі послуги

Верховна Рада ухвалила в цілому закон "Про електронні довірчі послуги". Урядовий законопроект №4685 у другому читанні підтримали 240 депутатів.

 

Проект закону розроблений з метою реформування законодавства у сфері електронного цифрового підпису з урахуванням досвіду Європейського Союзу. Зокрема, проект враховує норми Регламенту ЄС № 910/2014 від 23 липня 2014 року про електронну ідентифікацію та довірчі послуги для електронних транзакцій в межах внутрішнього ринку.

 

"Цей закон відкриє нову цифрову еру в економіці України", - сказав глава Комітету з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко.

 

Як зазначається в пояснювальній записці, проект закону направлений на "розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг, визнання в Україні електронних довірчих послуг, які надаються іноземними постачальниками електронних довірчих послуг, що забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію України у світовий електронний інформаційний простір".

 

У серпні прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про те, що внутрішні ID-паспорта з вбудованим електронним цифровим підписом (ЕЦП) почнуть видавати в Україні восени поточного року, до кінця 2017 запрацює мобільна ідентифікація Mobile ID. Крім того, прем'єр закликав всіх українців, які ще не мають ЕЦП, почати її оформлення.

 

                                                                                                                                                           джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.