Новая Каховка
C

» » У Червоному Маяку малюки дитсадка граються посеред будівельного майданчика

У Червоному Маяку малюки дитсадка граються посеред будівельного майданчика

Інтернетом поширюється  відео, яке викладають занепокоєні батьки малят, що відвідують дитячий садок у селі Червоний Маяк. На матеріалах явно видно, що ігровий майданчик дошкільного закладу перетворений на будівельний.

 

Частину території займає розкидане каміння, поряд з гойдалками стоять бетонозмішувачі. Заважали будівельникам один із павільйонів та ракета-гірка, їх зняли, і тепер вони просто лежать на майданчику. Будівельники спокійно переміщуються по території садка. Діти ж можуть будь-якої миті отримати пошкодження.

 

Червономаячківці скаржаться на постійний шум і пилюку. Жителі Червоного Маяка не виступають відкрито проти цієї ситуації. Справа в тому, що тут триває будівництво огорожі Григоріє-Бізюкового чоловічого монастиря. І мешканці трохи побоюються настоятеля. Зате у мережі у висловах себе не обмежують.

 

Влада Червоного Маяку, як і Бериславського району, ніяк не відреагувала на пряму загрозу здоров’ю і життю дітей. Місцеве ДАБІ теж не припинило це неподобство. Місцеві стверджують, що будівництво відбувається без будь-яких дозвільних документів.

                                                                                                   джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.