Нова Каховка
C

» » В Каховці визначені кращі громадські проекти

В Каховці визначені кращі громадські проекти

В Каховці спробували запустити громадські проекти за допомогою бюджету участі.

 

Проект стартував 1 липня, загалом каховчани подали 11 проектів, модерацію пройшли лише 8.

Будь-який житель міста міг подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

 

З 1 по 20 вересня тривало голосування за кращі проекти. Загалом свій голос віддали 650 каховчан.

 

А зовсім нещодавно, 25 вересня підвели підсумки. Перемогу вибороли 3 проекти.

В Каховці визначені кращі громадські проекти

Перше місце, набравши 241 голос, посів проект із створення спортивного майданчика по вул. Велика Куликовська, між будинками 92 і 76, для занять на тренажерах. Автор проекту – Ірина Салтикова, бюджет в обсязі 99900 гривень.  

 

Друге місце – дитячо-юнацький військово-патріотичний табір «Школа виживання» (209 голосів). Бюджет – 50 тисяч гривень. Проект передбачає організацію триденного табору для каховських школярів. Як зазначає автор, Вячеслав Пашинський, проект підвищить у молоді почуття патріотизму, навчить їх активної громадянської позиції і необхідним навичкам для життя в природних умовах без звичних засобів цивілізації.

 

Третє місце у проекту Олени Дяченко "ТУРНiКОВИЙ перiод" або WORKOUT в КОЖЕН двiр !, який набрав 196 голосів каховчан. Бюджет проекту - 77777 гривень. Це спортивний проект у дворі будинку по вул. Пушкіна 71, який включає в себе тренувальний комплекс WORKOUT street (каскад турніків, бруси, рукоходи).

 

Ми вітаємо переможців і дякуємо всім авторам за участь в проекті.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.