Нова Каховка
C

» » У Новокаховській ЗОШ № 1 відсвяткували 65-річний ювілей

У Новокаховській ЗОШ № 1 відсвяткували 65-річний ювілей

У Новокаховській ЗОШ № 1 відсвяткували 65-річний ювілейНовокаховська ЗОШ №1 ім. О. Довженка 18 вересня відсвяткувала 65-річний ювілей. Біля пам’ятника видатному кінорежисеру в присутності вчителів, учнів, батьків та представників громадськості відбулася посвята першокласників у довженківці.


Ювілярів привітали міські чиновники та депутати.


Перша школа – перша у нашому молодому і красивому місті, – сказала директор закладу Олена Зуйко. – Росла та квітла Нова Каховка – міцніла і вона. Це була кузня педагогічних кадрів, які згодом йшли працювати у нові навчальні заклади


Від міської влади заклад отримав  подарунок – сертифікат на холодильник для медпункту. 


Відомо, що вихованці школи постійно перемагають у міських і обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях та проектах. А педколектив щороку впроваджує нові методики і проекти. До слова, цього року учениця Ольга Осіння успішно взяла участь у проекті Малої академії наук «Агенти змін» – школі громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання. Улітку вона з однодумцями втілила проект благоустрою міського дитячого майданчика. І пройшла до наступного туру школи «Агенти змін». Тож на лінійці отримала грамоту і спеціальну стипендію. 


Урочистості з нагоди ювілею продовжилися у другій половині дня. Зокрема, відбулися зустрічі з ветеранами та випускниками минулих років. 


Додамо лише, що першою була споруджена будівля, де нині перебуває школа №2. Вона і носила перший номер. А коли збудували ще одну школу, більшу і кращу, їй віддали пальму першості.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.