Нова Каховка
C

» » На Херсонщині мобільний сервісний центр МВС надав більше чотирьохсот послуг

На Херсонщині мобільний сервісний центр МВС надав більше чотирьохсот послуг

Із травня на Херсонщині почав роботу пересувний сервісний центр МВС. За чотири місяці роботи більше чотирьохсот громадян отримали сервісні послуги, за які до місцевих бюджетів надійшло понад 25,2 тисячі гривень.  

 

За цей час МСЦ 25 разів побував у Великолепетиському районі, мешканці якого виявилися найактивнішими в області, та 6 – у Верхньому Рогачику. Фахівці надали 404 сервісні послуги, серед яких 354 реєстраційні операції, 39 замін посвідчення водія, прийнято 11 запитів на отримання довідок про відсутність судимості, а також наданочимало консультацій.

 

Кошти за надані адміністративні послуги перераховуються до місцевого бюджету населеного пункту, в якому працює МСЦ МВС. Таким чином до бюджету смт Велика Лепетиха надійшло понад 17,3 тисячі гривень, с. Мала Лепетиха – 3,7 тисячі гривень, смт Верхній Рогачик – майже 4,2 тисячі гривень.

 На Херсонщині мобільний сервісний центр МВС надав  більше чотирьохсот послуг

Скористатися пересувним сервісом дуже просто. Для цього необхідно надати заявку до органу місцевого самоврядування та замовити виїзд МСЦ. Таким чином громадяни в різних куточках області мають змогу отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС на місці. 

 

Подальший графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області khe.hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ». Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна в розділі «Послуги».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.