Нова Каховка
C

» » Українці страждають через інфекційні хвороби, про які давно забуто у розвинених країнах світу

Українці страждають через інфекційні хвороби, про які давно забуто у розвинених країнах світу

Українці страждають через інфекційні хвороби, про які давно забуто у розвинених країнах світу.

До цього призвела як нестача вакцин у 2009 – 2015 роках, так і антинаукові небезпечні міфи та свідчення, не підтверджені доказовою медициною, що поширювалися в Україні з 2008 року і підірвали довіру до вакцинації у суспільстві, вважають у Міністерстві охорони здоров'я.

"Як наслідок – українці страждають від хвороб, про які давно вже забули в інших країнах світу. Лише за перші 7 місяців 2017 року 1386 людей захворіло на кір, 1340 – захворіли на кашлюк, 185 – епідемічний паротит, 895 – гепатит В, 17 – гемофільну інфекцію, 122 – краснуху та 5 – правець. Цих хвороб можна було б уникнути завдяки щепленням. Вакцинація захищає організм від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й виникненню ускладнень та летальних випадків", - повідомили у МОЗ.

За даними ЮНІСЕФ, в Україні сьогодні 74% батьків підтримують вакцинацію порівняно з 41% 2014 року.

 

"При цьому, великий вплив на рішення батьків щодо вакцинації мають дільничні педіатри та сімейні лікарі. Згідно з дослідженням ЮНІСЕФ, їхню думку враховують 72% батьків, а 56% вважають вирішальною. Проте близько 50% відмовляються від щеплень за порадою батьків, друзів та сусідів. 16% відмов відбуваються за порадою самих медичних працівників. До того ж, 52% медичних працівників стикалися з фальшуванням довідок про щеплення", - наголосили у МОЗ.

 

Нагадаємо, що в Новій Каховці деякі батьки вважють щеплення небезпечними для малюків і стверджують, що лікарі нібито "навмисне калічать дітей" неякісними вакцинами.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.