Нова Каховка
C

» » Українські чоловіки вмирають втричі частіше за жінок

Українські чоловіки вмирають втричі частіше за жінок

За даними Держстату, за минулий рік в Україні від різних причин померли понад 580 тисяч людей, причому майже третина з них – від хвороб серця і кровоносних судин.

 

Другий основною причиною смерті в країні є різні пухлини і новоутворення: вони винні приблизно в кожній сьомій смерті.

 

Зовнішні причини йдуть третіми за кількістю забраних життів: приблизно кожен двадцятий громадянин гине під дією тих чи інших зовнішніх факторів. При цьому самогубства серед них є найчастішою причиною і навіть обганяють ДТП. За даними Держстату, на кожні 100 тисяч людей в Україні припадає 17 самогубств, а від ДТП гине 12 осіб. При цьому чоловіки накладають на себе руки в п'ять разів частіше жінок, а в транспортних пригодах гинуть в чотири рази частіше.

 

Ще однією частою причиною смертей є отруєння, серед яких значна частина жертв на совісті підробленого алкоголю – на 100 тисяч населення приблизно кожен 11-й загинув від отруєння.

 Українські чоловіки вмирають втричі частіше за жінок

Окремо потрібно зазначити значний рівень смертності серед немовлят – на 100 тисяч населення в Україні припадає 722 смертельних випадки серед дітей до одного року, що майже вдвічі перевищує аналогічний коефіцієнт для вікової групи в 40-44 роки, і не набагато поступається смертям у віці 50-54 роки.

 

Що стосується розподілу рівня смертності між чоловіками та жінками, то чоловіки в середньому вмирають у нас майже втричі частіше. При цьому навіть в дитячому віці маленькі хлопчики вмирають частіше дівчаток, а з дорослішанням цей показник стає тільки більшим. Так, починаючи приблизно з 20 років чоловіки вмирають майже в три рази частіше за жінок, і ця тенденція зберігається до пенсійного віку.

 Українські чоловіки вмирають втричі частіше за жінок

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.