Новая Каховка
C

» » Кому заважає КП "Каховська керуюча компанія"?

Кому заважає КП "Каховська керуюча компанія"?

Не секрет, що сьогодні комунальне підприємство «Каховська керуюча компанія» переживає не кращі часи свого існування. Безумовно, це пов’язано із тим, що будинки стають самостійними - створюються ОСББ і кількість надходжень до підприємства скорочується. Та при раціональному управлінні та тісній співпраці з місцевою владою компанія, де працює понад 70 мешканців міста, які сплачують податок в бюджет, могла б не тільки триматися «на плаву», а й задовольняти всі потреби своїх мешканців на достойному рівні.

Що пішло не так, чому адміністрація компанії самостійно вимушена виживати, намагаючись віднайти можливість надавати послуги та виплачувати заробітні плати, а у відповідь лише отримує «ляпаса» від місцевих чиновників - спробували дізнатись, завітавши до підприємства та поспілкувавшись із працівниками.

Не свій «за кермом»

Міський голова Андрій Дяченко ще на початку свого правління призначив на посаду директора КП «Каховська керуюча компанія» Андрія Сєрова. Звичайно, зробив це за рекомендацію члена своєї команди (як у нього зазвичай це відбувається). Адже, подейкують, мав своєрідні погляди на майбутнє КП, які могла втілити тільки «своя» людина. По суті, нинішній керівник мав зробити підприємство банкрутом у короткі строки (десь до півроку) і при цьому надати вигоду усім. Така теза могла б лишитись просто домислом, якби не факти, про які розповідають у «Каховській керуючій компанії».

По-перше, за словами директора КП Андрія Сєрова підприємство мало поповнювати «кишеньку» маленького бізнесу мера чи його родини – видання «Каховські новини». Міський голова, нібито, поклав на КП обов’язкову щомісячну оплату ФОП Мошенському О.О. (що і є фактично «Каховськими новинами», бо саме ця особа є головним редактором видання) 3-хтисяч гривень за публікації у паперовому видані.На підтвердження цього директор КП повідомив, що має скріншоти відповідних бесід.

Доказом цьому може, напевно, слугувати і те, що за незрозумілим збігом обставин незалежно від кількості і обсягу статей, розміщених в КН щомісяця, розмір оплат для усіх КП міста один і той самий - 3000грн.

Звичайно, тарифом підприємства такі витрати не передбачаються, а, отже, хтось мав віддавати кошти на забаганки «кишенькової газети» із власної заробітної плати?

«При цьому оплачувати доводилось не інтелектуальну і авторську роботу журналістів про діяльність міського КП, а сплачувати за передрукування «Каховськими новинами» підготовлених працівниками компанії публікацій, які завбачливо мер змушував викладати на сторінку міської ради у Фейсбуці», - розповідає Андрій Юрійович.

Також на підприємстві подейкують, що 1-го червня минулого року А.Дяченко(і знову ж таки неофіційно) зобов’язав довести КП «Каховська керуюча компанія» до банкрутства. При цьому паралельно створити аналогічне, але приватне підприємство для заробляння грошей. То що - апетит зростає під час їжі, і дрібні витрати у вигляді оплати послуг газети, придбання канцелярії у магазині дружини вже не задовольняли всіх бажань?

Крім цього, давайте поміркуємо над тим, чи на великому ентузіазмі, а чи за певні кошти працюють незчисленні радники міського голови? Одна з колишніх (бо, мабуть, на певному етапі щось «не зрослось») радниць міського голови відкрито заявляла, що отримує кошти за свої «безцінні поради» і називала суму щомісячних виплат, особливо не переймаючись «секретністю» даної інформації. Ймовірно, жінка намагалась таким чином підняти свою власну значимість, то й не особливо думала чим вихваляється… Ось, можливо, й у питанні «матеріального заохочення» радників згодились «свої» директори? У когось виникає сумнів, що саме за рахунок кишень директорів КП мер сплачує гроші радникам? Звичайно, що офіційного підтвердження цьому ніхто не знайде, бо то ж кримінал!!! А якщо ще й «той, що став чужим» керує підприємством і грошей не дає – то навіщо він такий потрібен…

Схоже на те, що на всі «фінансові вимоги» мера адміністрація Керуючої природно обурилась та відмовилась співпрацювати в тіньовому режимі. Саме тому із категорії «своїх» «Каховська керуюча компанія» одразу перейшла у табір «чужих».

Саме це, мабуть, і стало часом «Ч», з якого і розпочалось полювання на догани директору КП, а також пошук можливостей завести підприємство у боргову яму. Та й недарма в народі говорять, що святе місце довго пустим не буває. Нова кандидатура на посаду вже знайшлась – колишній головний інженер підприємства, між іншим, родич одного із спонсорів передвиборної кампанії мера.

Так, до директора Керуючої компанії вже «летять» звинувачення у невиконанні вигаданого доручення про підняття тарифу на утримання будинків з 1-го березня цього року. Хоча абоненти підприємства тільки відчули його підняття ще першого лютого (тобто лише місяцем раніше).

Та й не дивно, що доручення на папері не існувало, адже бажання міського голови черговий раз підняти ціни викликало б невдоволення серед населення, а, отже, й сумнозвісні рейтинги та авторитет керманича серед виборців упали б.

А сьогодні, 6 вересня, Сєров продемонстрував нам розпорядження про оголошення догани за систематичне невнесення до міського бюджету протягом 3-х місяців без поважних причин частини надходжень від оренди комунального майна, яке перебуває на балансі підприємства. Хоча, в КП нам надали офіційну інформацію про те, що за останні півтора роки (виконання обов’язків директора А. Сєровим) 3-місячних затримок жодного разу не було. То про які порушення і яку систематичність йдеться?

Крім цього, на черговому засіданні сесії міської ради, що відбулось 17 серпня, на підприємство було виділено бюджетні кошти на різноманітні цілі. Зокрема, на проведення капітального ремонту дорожнього покриття у дворах за адресами вул. Панкеєвська, 122 та вул. Декабристів, 21. Більш того, депутати виділили кошти на придбання та встановлення до нового навчального року дитячого майданчика за адресою вул. Освіти, 1, 3, 5.

То чому ж робити досі й не почали? Здається, що всі процедури виконані та, на жаль, немає необхідних підписів від міського голови. Яка причина ігнорування на протязі трьох тижнів документів від КП - можна тільки здогадуватись.

Та враження складається таке, що особисті інтереси та амбіції міського голови затьмарили очі так, що посадовцю байдуже і на 34-х депутатів, і на мешканців двох багатоквартирних будинків, і на 70 працівників підприємства. А може він гадає, що дітям майданчик буде потрібний якраз взимку, так, щоб оновити гойдалки із першим снігом?

Погодьтесь, політика мера у сфері комунального господарства неабияка! Було би дійсно смішно, якби не було так сумно. Адже, нагадаємо, що А.Дяченко свого часу був останнім директор КП «Житловик Свєтлово», яке сьогодні фактично працює лише на паперах, всі працівники якого звільнені. Може мер чужими руками вирішив позбутись в аналогічний спосіб і КП «Каховська керуюча компанія», черговий раз примноживши борги для громади міста Каховки?

 

 

 

 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.