Новая Каховка
C

» » Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

2-3 вересня в м. Берислав у спорткомплексі «Юність» районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади «Краща спортивна сільська/селищна громада Херсонщини 2017 року», яку проводила обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України спільно з обласним відділенням Національного Олімпійського комітету.

Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

В урочистому відкритті Ігор та фінальних змаганнях взяли участь більше 400 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників з 12 сільських і селищних громад з 10 районів області, міст Берислава та Херсона.

 

Учасники змагань боролися за звання переможців у 7 видах спорту: 3-х командних – волейболі (чоловіки), міні-футболі (чоловіки) і перетягуванні канату (чоловіки) та 4-х особистих першостях – гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах. В змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у селі, за яке змагалися.


Вперше до програми Колосіади були змагання у естафеті з елементами ігрових видів спорту серед сільських спортивних родин.


Також вперше у змаганнях Колосіади узяли участь збірні команди сільських і селищних територіальних громад.


Переможцями Колосіади стали:


у особистих першостях

Шашки – серед жінок Оксана Лепська (смт Архангельське Високопільского району), серед чоловіків Анатолій Булка (с. Воскресенка Іванівського району);

Шахи – серед жінок Вікторія Якущенко (с. Воскресенка Іванівського району), серед чоловіків Іван Родіонов (с. Чорнобаївка Білозерського району);

Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

Гирьовий спорт – серед жінок у абсолютній ваговій категорії Наталія Хорунжа (с. Чорнобаївка), серед чоловіків у абсолютній ваговій категорії Роман Лепський (смт Архангельське);


Настільний теніс – серед жінок Ганна Ковальчук (с. Червоний Маяк Бериславського району), серед чоловіків Анатолій Полив’яний (с. Червоний Маяк);


у командних першостях

Перетягування канату – команда с. Іванівка Високопільського району;

Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

Волейбол (чоловіки) – команда с. Чорнобаївка;


Міні-футбол (чоловіки) – команда селищої ОТГ Асканія Нова;


Спортивні родини – перемогу розділили дві спортивні родини: Зичкових з с. Тягинка Бериславського району та Цурканів з с. Чорнобаївка.


Загальнокомандна першість проводилися у трьох групах: І група – збірні ОТГ, ІІ група – збірні сіл і селищ з населенням понад 2000 жителів і ІІІ група – села і селища з населенням менше 2000 жителів.

 Визначилася краща спортивна сільська громада Херсонщини

Загальнокомандна першість:

І група (2 збірні):

І місце – збірна сільської ОТГ Великокопанівської;

ІІ місце – збірна селищної ОТГ Асканія Нова;

ІІ група (5 збірних):

І місце – збірна с. Чорнобаївка;

ІІ місце – збірна смт Архангельське;

ІІІ місце – збірна с. Новомиколаївка Скадовського району;

ІІІ група (5 збірних):

І місце – збірна с. Воскресенка;

ІІ місце – збірна с. Іванівка;

ІІІ місце – збірна с. Тягинка;


В абсолютній першості перемогла і здобула звання «Краща сільська/селищна спортивна громада Херсонщини 2017 року» – сільська громада села Чорнобаївка Білозерського району (сільський голова Ігор Дудар).


Переможці Колосіади були нагороджені дипломами, медалями, кубками управління обласної організації ВФСТ «Колос» та подарунками обласного відділення Національного Олімпійського комітету.


Слід також відзначити, що вперше Колосіада була повністю проведена за рахунок позабюджетних коштів, жодної копійки з обласного бюджету не було витрачено. Але виникає запитання: «Невже ті чотири сотні учасників змагання, які у більшості є платниками податків не заслужили того, щоб і на них витрачалися кошти зі спортивної статті обласного бюджету, хоча б частково?».


А 21-24 вересня в селищі Ворохта Івано-Франківської області відбудуться Всеукраїнські спортивні змагання ВФСТ «Колос» АПК України на краще спортивне село/селище України 2017 року. Право представляти нашу область здобула збірна села Чорнобаївка – краще спортивне село Херсонщини 2017 року.

 

Прес служба обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України

 Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.