Нова Каховка
C

» » Нова автомагістраль Львів-Одеса пройде через Херсон

Нова автомагістраль Львів-Одеса пройде через Херсон

Прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що почалося будівництво нової автомагістралі Львів-Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон, яка об'єднає західний кордон з портами і "стане потужною складовою транзитних можливостей України". Роботи обіцяють завершити через 3-4 роки.


Гройсман також розповів, що на ремонт і будівництво доріг з початку року вже виділили більше 20 мільярдів гривень.

 

За його словами, протяжність повністю відремонтованих доріг - понад 750 кілометрів, ще 40 тисяч кілометрів шляхів пройшли ямковий ремонт.


Прем'єр заявив, що кожна гривня, вкладена в будівництво дороги, забезпечує 2,5 гривні приросту ВВП держави.


"Щотижня ми проводимо інспекційні поїздки регіонами, перевіряємо хід ремонтних робіт, їх якість, відкриваємо відновлені ділянки полотна", - сказав голова уряду і запевнив, що цього року всі роботи розпочали вчасно.


"За 3-5 років ситуація в дорожньому господарстві буде змінена докорінно", - пообіцяв прем'єр.


Весною в міністерстві інфраструктури казали, що дороги в Україні будуть нормальними не раніше як за 5 років, і лише за умови, що буде достатньо грошей.


Керівник "Укравтодору" Славомір Новак говорив про 7-10 років. 95% українських доріг, за його словами, були "у дуже поганому стані".


Загалом в Україні майже 170 тисяч кілометрів доріг і 250 тисяч кілометрів міських вулиць.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.