Новая Каховка
C

» » В Бериславі проведено засідання круглого столу з учасниками АТО

В Бериславі проведено засідання круглого столу з учасниками АТО

В Бериславі проведено засідання круглого столу з учасниками АТОБериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів засідання круглого столу учасників антитерористичної операції з представниками державної влади та місцевого самоврядування.

 

У заході крім також взяли участь представники місії ОБСЄ в Україні Ганс Петер Еттер (Швейцарія), Ірене Баллєстерос (Іспанія), Денис Кордонов (Україна).

 

У Бериславському районі на сьогодні зареєстровано та проживає 280 учасників антитерористичної операції.

 

У процесі спілкування були порушені питання:державні соціальні гарантії для учасників АТО, зокрема: забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та їх соціальна та професійна адаптація; право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок, право на безоплатну правову допомогу та судовий захист та реалізація прав демобілізованих/мобілізованих військовослужбовців, що брали та беруть участь у воєнних діях у ході проведення антитерористичної операції.

 

Результатами спільних зусиль є забезпечення житлом 1 учасника АТО, інваліда ІІ групи, та двох сімей загиблих учасників АТО; 31 особа отримала земельні ділянки; 4 - зараховані до ВНЗ Херсонської області; 16 осіб та 23 сім’ї учасників АТО оздоровилися та відпочили на базі відпочинку «Арабатська стрілка», 3 членам родин загиблих зарезервовано путівки до санаторно-курортних закладів у цьому році. 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.