Новая Каховка
C

» » Поблизу Любимівки горіло садове товариство

Поблизу Любимівки горіло садове товариство

Чергова пожежа поблизу Любимівки. Цього разу горіла територія садового товариства «Урожай».

 

Вчора, 13 серпня, близько опівдня до каховських рятувальників поступило повідомлення від населення про виникнення пожежі на великій площі. Горіла територія садового товариства «Урожай» поблизу Любимівки.

Працювали трьома відділеннями із залученням хлопців з резервного караулу.  Багато садових ділянок знаходяться у занедбаному стані та «по пояс» заросли травою. Як наслідок виникла пожежа на великій площі, розвитку якої сприяв сильний вітер.

Весь дачний кооператив знаходився у диму та вогні, постраждали багато господарчих споруд. 

«Було докладено дуже багато зусиль, щоб не допустити подальшого розповсюдження вогню, а також вберегти від займання навколо розташовані дачні будинки! Дякуємо свідомим громадянам, які всіляко допомагали у ліквідації пожежі!», - повідомляють каховські рятувальники.

Втрати, що понесла матінка-природа від вогню не можливо оцінити, а от відновлення ресурсів триватиме тепер не один рік. Ось до таких жахливих наслідків призводить грубе порушення правил пожежної безпеки, байдужість та безвідповідальність. 

Поблизу Любимівки горіло садове товариство
Поблизу Любимівки горіло садове товариство
Поблизу Любимівки горіло садове товариство
Поблизу Любимівки горіло садове товариствоПоблизу Любимівки горіло садове товариство


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.