Нова Каховка
C

» » Міхеіло Саакашвілі не зможе сісти на літак у США

Міхеіло Саакашвілі не зможе сісти на літак у США

Народний депутат України Іван Вінник вважає що Міхеіло Саакашвілі не зможе сісти на літак у Сполучених Штатах Америки та перетнути кордон України.

 

Іван Вінник поділився своїм баченням наслідків які виникли після скасування громадянства України у Міхеіло Саакашвілі.  

 

"Нещодавно я ознайомився зі змістом ексклюзивного інтерв'ю Міхеіла Саакашвілі, опублікованого на сторінках інтернет-виданням «Українська правда», в якому він видає себе за обраного месію, місія якого - врятувати Україну та навіть більше - усю Східну Європу.


Серйозне здивування у мене викликали також обіцянки пана Саакашвілі про повернення в Україну без документів. Так, припинення громадянства Міхеіла Саакашвілі здійснено на підставі Указу Президента України, ухваленого за поданням Державної міграційної служби України. Водночас, пан Саакашвілі стверджує, що не належить до громадянств інших держав, тобто після припинення громадянства України він автоматично стає апатридом.


Звертаю увага на той факт, що наявність діючого паспорта громадянина виконує одразу 2 функції:

1) підтверджує правовий зв'язок із державою, яка такий паспорт видала;

2) посвідчує особу.


Таким чином, якщо слова пана Саакашвілі про відсутність у нього громадянства інших держав є правдивими, то йому терміново необхідний офіційний документ, який би засвідчував його особу. В іншому випадку навіть така здавалося б проста маніпуляція, як розрахунок банківською карткою за будь-який товар, навіть за морозиво, може викликати у нього труднощі в іноземній державі.


Що вже казати про його плани сісти в літак у Сполучених Штатах Америки та перетнути кордон України… Цього він точно не зможе зробити без документа, який посвідчує особу, яким би відомим в усьому світі (за його твердженням) він не був.


Тому, я би радив пану Саакашвілі замість того, щоб виголошувати революційно-визволительські гасла та заклики, терміново звернутись до єдиного уповноваженого органу - посольства України у США, який може видати йому посвідчення особи без громадянства на підставі недійсних документів.

 Міхеіло Саакашвілі не зможе сісти на літак у США

Якщо цього не відбудеться і пан Саакашвілі при цьому дійсно не належить до громадянства жодної іноземної держави, то він залишиться особою, яку не можливо встановити, що свідчить про відсутністю у нього бажання та наміру повертатись до України.


P.S. Прогнозую, що всіх «міхоботів» очікує справжнє розчарування так само, як і палких прихильників Надії Савченко, яку майже обожнювали, але дійсність виявилась дуже далекою від омріяного ідеалу. Теж саме станеться і з новим «месією». Щоб не розчаровуватись в черговий раз, згадайте українське прислів'я: «Не все те золото, що блищить». 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

Jktu 29 липня 2017 20:19
Вже скоро прийде час,коли навіть найближчі соратники по злодійський партії , не подадуть цьому неадеквату руку.
  • Нравится
  • 5
г.Винник,вас неприятно читать и слышатьюВсе,что вы говорите о Саакашвили чепуха.Вам не стыдно поддерживаить лишение гражданства вашым патроном.назревает новый майдан и вашу силу сметет народный гнев.
  • Нравится
  • 5

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.