Нова Каховка
C

» » В Україні запустився віртуальний мобільний оператор Lycamobile

В Україні запустився віртуальний мобільний оператор Lycamobile

В Україні запустився віртуальний мобільний оператор Lycamobile

Британська компанія Lyca Group 24 липня оголосила про запуск свого українського представництва - ТОВ "Лайкамобайл Україна".

 

На прес-конференції представники компанії розповіли про умови роботи Lycamobile на ринку України, а також представили тарифи на мобільний зв'язок та інтернет.

 

Lycamobile є віртуальним оператором зв'язку (MVNO, mobile virtual network operator) - компанією, яка використовує інфраструктуру іншого оператора, щоб продавати послуги зв'язку під власною торговою маркою.

 

Клієнти в Україні отримають доступ до Lycamobile через карти оператора "Трімоб" (дочірня компанія "Укртелекому", інфраструктуру якого Lyca використовує в Україні). На них будуть доступні тарифні плани Lycamobile, користуватися цими сімками можна буде в будь-якій країні, де працює оператор. За відсутності покриття "Трімоб" Lycamobile буде працювати через "Vodafone Україна" - для цього Lyca Group підписала з оператором угоду про внутрішній роумінг.

 

Зазначається, що компанія пропонує єдиний пакет за 130 грн/місяць, який включає 16 ГБ інтернету, 300 хвилин дзвінків і 300 SMS. Також можна замовити від 1 до 10 ГБ трафіку за додаткову плату понад вищезазначених 16 ГБ, а за +25 грн отримати додаткові 100 хвилин.

Тариф діє по Україні і за дзвінків у країни присутності оператора з України. Якщо ж абонент виїжджає з України і дзвонить по Lycamobile з іншої країни, будуть діяти роумінгові тарифи, які стануть відомі трохи пізніше.

 

Поки це єдиний тарифний план, який компанія пропонує в Україні, проте в майбутньому Lycamobile має намір запустити ще 5-6 тарифів. Про те, які там будуть ціни, оператор говорити не поспішає. При цьому, за словами партнера проекту Lycamobile в Україні Володимира Костеріна, компанія сподівається з часом зробити дзвінки всередині мережі Lyca і зовсім безкоштовними.

 

За словами віце-президента Lycamobile Крістофера Тулі, вихід компанії в Україні став логічним кроком, оскільки оператор уже присутній у Польщі і Румунії. Він також зазначив, що місцевий телеком-ринок процвітає і це також схилило чашу терезів на користь України.

Компанія Lyca працює більш ніж у 22 країнах, її клієнтами є понад 15 млн осіб, оборот за 2015 рік - 1,6 млрд євро. Крім телеком-бізнесу, Lyca Group розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес (LycaMoney, LycaRemit), туристичні послуги (LycaFly) і лотерейні сервіси (LycaLotto).

 

Як повідомляв "Обозреватель", у травні 92,79% акцій компанії "Укртелеком", а також 100% корпоративних прав ТОВ "Трімоб" були арештовані у зв’язку з порушеннями умов її приватизації екс-президентом України Віктором Януковичем і членами його уряду. Пізніше арешт із компанії "Трімоб" був знятий.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.