Нова Каховка
C

» » У Бериславі пройшла акція проти торгівлі людьми

У Бериславі пройшла акція проти торгівлі людьми

Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено інформаційну акцію "ATTENTION! Торгівля людьми”, до участі в якій долучилися представники районної державної адміністрації та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Бериславі пройшла акція проти торгівлі людьми

Мета акції - привернути увагу громадськості до актуальної проблеми торгівлі людьми та наслідків сучасного рабства.


Учасники заходу розмістили на центральній вулиці міста інформаційний стенд та створили інсталяцію. Спілкуючись з пересічними громадянами різного віку, соціального статусу та статі, спеціалісти Центру закликали протидіяти торгівлі людьми у всьому світі загалом і в рідному місті зокрема, роздавали буклети "Кожен постраждалий має право на допомогу!”, листівки "9 міфів про торгівлю людьми” та інформували населення про можливість отримання безкоштовного консультування за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми за номером 527.


Не залишилося жодного байдужого серед охоплених акцією, оскільки проблема торгівлі людьми залишається актуальною та болісною для кожного українця.


Нагадаємо, що 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН.

У Бериславі пройшла акція проти торгівлі людьми

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.