Нова Каховка
C

» » В Каховці ремонтують дороги

В Каховці ремонтують дороги

В Каховці вже завершуються роботи із капітального ремонту внутрішньо-квартальних проїзних доріг в центрі міста, на черзі – Житловий масив Свєтлово.

 

Завдяки адекватному розумінню проблеми зношеності доріг у дворах та проїздах до багатоповерхівок депутатським корпусом, на черговому засідання 38-ї сесії було виділено кошти в обсязі 955 тисяч гривень на ці витрати.

 

Користуючись погодними умовами, до робіт місцеве підприємство ПрАТ «ДСУ-12» приступило швидко.


Робота кипить, тож новісінький асфальт вже укладений у проїздах в двори по вул. Набережна, 7 (сума робіт – 76,9 тис. грн.), Набережна, 9 (53,5 тис. грн), Соборності, 3 (46,2 тис. грн.), Соборності, 7 (29,9 тис. грн.), Соборності, 13 (88,5 тис. грн.), Соборності, 13а (58,8 тис. грн.), Соборності, 23 (48,1 тис. грн.), проїзд між будинками по вул. Соборності, 21 та 23 (78,9 тис. грн.), проїзд у двори по вул. Пушкіна, 126 (42,3 тис. грн.), Пушкіна, 132 (69,9 тис. грн.). По суті, роботи в центрі міста вже завершено.

В Каховці ремонтують дороги

Крім цього, зовсім скоро капітальний ремонт буде здійснений у проїздах на житловому масиві Свєтлово. Ось-ось нове покриття з’явиться у дворах за адресами просп. Європейський, 22 на суму робіт 99,9 тис. грн. та вул. Меліораторів, 1 – 141,4 тис. грн.

 

Звичайно, це не всі проїзди, що потребують капітального ремонту. Але місцевий бюджет не безмежний. Саме тому колегіально фахівцями комунального підприємства «Каховська керуюча компанія» і депутатським корпусом було визначено ті ділянки, що потребують термінового втручання.


В Каховці ремонтують дороги

За матеріалами «Каховської Зорі»Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.