Нова Каховка
C

» » Своя медицина в Тавричанській громаді

Своя медицина в Тавричанській громаді

Чи можна створити «медичний рай» на окремо взятому острові – новій ОТГ? Можливість життя медичної галузі в громаді після об’єднання власним прикладом доводить молода Тавричанська ОТГ.

 

У зв’язку з отриманням Тавричанською сільською радою державної медичної субвенції, відповідно до вимог чинного законодавства медичне обслуговування мешканців сіл Тавричанської громади з 1 липня здійснюється працівниками медичних закладів цієї громади. Серед них: амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Тавричанка, ФАПи сіл Заозерне та Дудчино, ФАП сіл Ольгівка, Мар’янівка, Любимопавлівка та фахівці Каховської ЦРЛ. 


«Ми діємо згідно із законом про децентралізацію: забираємо первинну ланку медицини до себе, як це і має бути. З приводу вторинної ланки медичного обслуговування, а саме послуг Каховської районної центральної лікарні, всі необхідні кошти на ці видатки перераховано, аби наші мешканці могли отримати весь спектр медичних послуг», – розповів голова Тавричанської об’єднаної територіальної громади Юрій Гречка.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.