Нова Каховка
C

» » У Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфу

У Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфу

У Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфуНа  базі  спортивно-оздоровчого  комплексу  «Славутич» 07  липня  2017  року  відбувся  перший відкритий турнір  на  першість Херсонської області з міні-гольфу. Організатор цього чудового  заходу є громадська організація «Херсонська Федерація гольфу».

 

Відкрив захід міський голова м. Таврійськ, перший віце-президент  Херсонської федерації гольфу – Різак Микола Іванович.

 

Микола Іванович відзначив, що це гра людей сильних фізично і з сталевими нервами та побажав учасникам змагань успіхів і перемог.

 

У змаганнях серед дітей віком до 15 років прийняли участь команди м. Таврійськ, м.Каховка та збірна команда Таврійськ-Мала Каховка. За результатами змагань: I місце зайняла команда м.Таврійськ, II – команда м.Каховка, III – збірна команда Таврійськ-Мала Каховка. В особистому заліку: I місце зайняв Андрієнко Ілля (м. Каховка), II – Величко Віталій (м.Таврійськ), III –  Литвинов Данил (м.Каховка).

 

У змаганнях серед дорослих прийняли участь команди м. Таврійськ, м.Каховка  та м.Херсон. Команду м.Херсон очолив майстер спорту міжнародного класу з веслування Савченко В.А.

За результатами змагань: I місце зайняла команда м.Херсон, II – команда м.Таврійськ (виконком Таврійської міської ради), III – команда м.Таврійськ (ДНЗ я/с Джерельце). В особистому заліку: I місце зайняла Худченко Вікторія (м. Таврійськ), II – Яцков Сергій (м.Таврійськ), III –  Головань Олег (м.Каховка).

 

В особистому заліку віком від 60 років і старше I місце зайняв Кисельов Б.В. (м.Каховка) , II – Савченко В.А. (м.Херсон).

 

Переможці змагань у командному та особистому заліку, які зайняли I,II,III місця  були нагородженні пам’ятними медалями та  дипломами Херсонської Федерації гольфу.

У Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфуУ Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфу
У Таврійську відбувся перший відкритий турнір з міні-гольфуШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.