Нова Каховка
C

» » Відбувся мітинг-реквієм по загиблим під Крути

Відбувся мітинг-реквієм по загиблим під Крути

Активістами Нової Каховки був проведений мітинг-реквієм по загиблим студентам, які вступили в нерівний бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути.

Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом Червоної Гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном з київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Новокаховчани згадували та порівнювали події того часу з подіями, які відбуваються зараз в Україні.Відбувся мітинг-реквієм по загиблим під Крути

Отець Миколай з УПЦ Київського патріархату провів панахиду за загиблими та закликав всіх українців боротися за свободу, як це робили наші пращури і вчити історію, бо тільки тоді у нас буде майбутнє.

Патріоти Нової Каховки гімном України закінчили мітинг та домовились про наступну зустріч, яку треба заздалегідь сповістити громаді міста. Відбувся мітинг-реквієм по загиблим під Крути
Відбувся мітинг-реквієм по загиблим під Крути


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.