Новая Каховка
C

» » У пониззя Дніпра випустили 1,5 млн. мальків осетрових

У пониззя Дніпра випустили 1,5 млн. мальків осетрових

Дніпровський осетровий виробничо-експериментальний завод імені С.Т. Артющика випустив у пониззя Дніпра в районі Широкого Плеса (Херсонська область) червонокнижний вид осетрових видів риб – стерлядь. Зариблення здійснювалося 27 червня-3 липня, у водойми було випущено 1,5 млн. мальків. 


«План робіт з відтворення біоресурсів та вирощування рибопосадкового матеріалу на 2017 рік становив 1 млн 200 тис. екз. Завдяки впровадженню новітніх заходів та технологічних прийомів вдалося підвищити вихід личинок від ікри на 15%», – повідомив директор Віталій Плугатарьов.


Він проінформував, що колектив Дніпровського рибзаводу докладає значних зусиль для розвитку власного поголів’я стерляді, що дозволяє щороку збільшувати кількість молоді, яка випускається в водойми загальнодержавного значення. Завод має намір і в наступні роки збільшувати виробничі показники з вирощування цьоголіток осетрових видів риб.

 

У порівнянні з минулим роком, в 2017 році план по зарибленню перевиконано на 29,93%. Діяльність заводу фінансується за рахунок державного бюджету.

У пониззя Дніпра випустили 1,5 млн. мальків осетрових


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.