Нова Каховка
C

» » Небезпека в центрі міста Берислав

Небезпека в центрі міста Берислав

На території спортивної школи м.Берислав розташована трансформаторна підстанція.  Активісти зафіксували на відео що двері зачинені на…  цвях!  Огорожа не зачинена.  Тобто доступ до небезпечної споруди вільний!

Цікаво, хто буде відповідати в разі виникнення нещасного випадку?  Чи взагалі це нікому не потрібно поки не стався нещасний випадок.  Хто на сьогодні відповідає за безпеку в місті на подібних об’єктах  -  Бериславське відділення РЕС, якого більше не має, чи міській голова м.Берислав?Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

дописувач 29 січня 2016 19:34
Согласен с Валерой, вся информация однобокая. Отвечает та ТП-69, балансодержатель и обслуживающее предприятие. Надеюсь что они время от времени просматривают даные страницы и сделают соответствующие выводы. А автора статьи обязываем позвонить руководителям предприятий и сообщить о нарушении ТБ, иначе он сам стает соучастником нарушения. Хочеш лучшего - начни с себя.
  • Нравится
  • 0
Прохожий 29 січня 2016 20:00
Если там убьет кого то прокуратура быстро установит кто виноват и как правило это бывает мэр. Поэтому все правильно указано и мэру нужно срочно с себя этот геморой снимать
  • Нравится
  • 1

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.