Новая Каховка
C

» » Пасажирське судно "Нібулон" буде ходити на Кінбурнську косу

Пасажирське судно "Нібулон" буде ходити на Кінбурнську косу

Пасажирське судно «Нібулон Експрес – 2» з 1 липня буде ходити на Кінбурнську косу. Про це у Фейсбуці повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

 

«З 1 липня пасажирське судно «НІБУЛОН Експрес – 2» змінює маршрут. Ракета не буде заходити в м. Гола Пристань і прямуватиме з Нової Каховки на Кінбурнську косу через Херсон. Таке рішення було прийнято з урахуванням відгуків, побажань та пропозицій, які надійшли на адресу компанії за три місяці курсування ракет.

Отож, плануйте свій відпочинок на Кінбурні, на українських Мальдівах. Діставайтеся туди комфортним транспортом. Ракета на підводних крилах курсуватиме щоденно.

Лише 5-6 липня можливі зміни в розкладі у зв’язку з проведенням урочистого відкриття новозбудованого перевантажувального термінала в Голій Пристані Херсонської області, де судно обслуговуватиме гостей заходу.

Одразу зазначу, у вартість квитка за маршрутом «Нова Каховка – Кінбурнська коса» входить також і плата (12 грн з ПДВ) за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці. Тобто це плата за санітарне обслуговування території.

 

Розклад наступний
Відправлення з м. Нова Каховка о 7-00 – прибуття у м. Херсон о 8-10.
Відправлення з Херсона о 8-30, прибуття на Кінбурнську косу о 10-30.
Повернення з Кінбурнська коси о 16-00, прибуття до Херсону о 18-00. Далі Нова Каховка. Відправлення з обласного центру о 18-20, прибуття у Нову Каховку о 19-30.

 

 

Щодо вартості квитків. Нова Каховка – Херсон 60 грн
Херсон – Нова Каховка 60 грн
Нова Каховка – Кінбурнська коса 282 грн
Кінбурнська коса – Нова Каховка 270 грн
Херсон – Кінбурнська коса 222 грн
Кінбурнська коса – Херсон 210 грн», - написав губернатор.

 

У своїх коментарях користувачі соцмережі перш за все звернули увагу на досить високу вартість квитків.


Georgy Shutov недешево

Natalia Kruyk дороговато... немногие смогут себе позволить такую поездку, на семью из трех человек выходит 1296 грн

Ксюша Ломакина Ууууу, м-даааааа....прям так и вижу, как за такие деньги очередь выстраивается, да еще и каждый день!!! Это ж надо 432 грн на одного чтоб поплавать пару часиков....и АЖ! 12 грн за пребывание, непосредственно, там.....

Aleksey Kotovskiy Андрей Гордеев, катайся сам за такую цену билета. Очень дорого.

Владислав Кривий Дороговатенько


Також були запитання щодо наявності туристичної інфраструктури на Кінбурні: мешканці Херсонщини виявили бажання відпочити у цьому заповідному куточку природи кілька днів.

 

Тому, судячи з коментарів під постом Гордєєва, у щоденних рейсів на "Українські Мальдиви" перспективи доволі туманні. Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.