Новая Каховка
C

» » Філія "Кам'янська Січ" Національного заповідника "Хортиця" залишилась без офісного будинку

Філія "Кам'янська Січ" Національного заповідника "Хортиця" залишилась без офісного будинку

 

«Новокаїрська сільська рада скасувала своє рішення від 2012 року про передачу Рибацького будиночка на території Кам’янської Січі в с. Республіканець Національному заповіднику «Хортиця», мотивувавши тим, що протягом цих років нічого не робилось для його відновлення», - повідомив у Фейсбуці депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко.

«З минулого четверга там працює група археологів «Хортиці». Практично в той же день сільські депутати зібрались на позачергову сесію і вирішили повернути Рибацький будиночок у власність громади. Спеціалістам "Хортиці"не дали зробити заміри для початку відновлюваних робіт.

«Благодійний фонд відродження Кам’янської Січі» вже погодив кошторис на ремонтні роботи. 30 тисяч гривень планувалось витратити на заміну покрівлі та вікон, а також на оздоблювальні роботи. В цьому приміщенні планувалося розташувати офіс директора філії, на цю посаду попередньо погоджено пана Андрія Лопушанського. І ось така неприємність – місцеві депутати відібрали об’єкт своїм рішенням. Зрозуміло, кілька років нічого не робилось через зміну влади, внутрішньополітичні події. Та врешті, коли дійшли руки, виявилось, що історичний об’єкт забрали у «Хортиці», - резюмував Ігор Йосипенко.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.