Новая Каховка
C

» » На Херсонщині набирає обертів розвиток альтернативної енергетики

На Херсонщині набирає обертів розвиток альтернативної енергетики

Завдяки інвестиційному форуму «Таврійські горизонти», який щорічно проходить на Херсонщині, представники ТОВ «Ренджи Бершадь» ознайомились с потенціалом області та знайшли підтримку у місцевої влади.

 

Так, 12 травня відбулось відкриття сонячної електростанції «Білозерка», яка стала втіленням інвестиційного проекту у життя та позитивним показником інвестиційного клімату в області.

 

На сьогодні ФЕС "Білозерка” є третьою станцією, побудованою компанією в області з початку року.

 

Вже найближчим часом компанія планує ввести в експлуатацію ще два об’єкти альтернативної енергетики у Великолепетиському районі області. Загалом 3 об’єкти компанії-інвестора дасть змогу завести близько 21 млн дол. інвестицій на Херсонщину.

 

Однією з умов для інвесторів, що планують будувати бізнес в Херсонській області є реєстрація інвестиційного об’єкту в нашому регіоні, зауважив заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук під час заходу з відкриття електростанції: «Це робиться задля забезпечення надходження податків до Херсонщини», - підкреслив він та додав що на території області наразі близько 10 компаній працює у сфері альтернативної енергетики.


Також восени розпочнеться реалізація проекту ще одного інвестора з будівництва найбільшої електростанції в Олешківському районі на площі 65 га, потужність якої  35 МВт.

 

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.