Нова Каховка
C

» » Представники Міжнародного торгового центру розглядають можливість відкриття на Херсонщині офісу

Представники Міжнародного торгового центру розглядають можливість відкриття на Херсонщині офісу

26 січня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела зустріч з представниками Міжнародного торгового центру (МТЦ).

У ході зустрічі обговорили перспективи налагодження двосторонньої співпраці та початку реалізації третього етапу роботи місії МТЦ щодо впровадження проекту «Об’єднання МСБ України в галузі плодоовочевої продукції для просування товарів на світовий та внутрішній ринок» в області.

За словами начальник відділу МТЦ по СхіднійЄвропі та ЦентральнійАзії Олени Бутрімової, головна мета проекту на Херсонщині – допомога малим та середнім сільгоспвиробникам, вивід їх продукції на європейський та міжнародний  ринки за для збільшення експорту.

«Ми маємо власний алгоритм, як працювати та втілити це в життя. Наразі ми розглядаємо можливість відкриття офісу. Обираємо серед наших найбільших партнерів Миколаєва, Одеси, Херсону та Києва, – зазначила Олена Бутрімова. –Де саме ми відкриємо офіс залежить від кількості бенефіціарів – фермерів , переробників та організації,  які будуть з нами співпрацювати».

Олена Бутрімова розповіла, що одним з елементом співпраці є робота із структурами, які підтримують бізнес. Спеціально для них передбачені програми навчання та консультації, за для збільшення якості їх послуг для представників бізнесу.

«Ми проводим зустрічі з центром стандартизації, щоб фермери знали які є вимоги до товарів. Також, ми хочемо, щоб відбулося  підвищення компетентності лабораторій», – додала Олена Бутрімова.

«На Херсонщині знаходиться  один із самих великих ринківплодо-овочевої продукції, потрібно просто супроводжувати та підтримувати представників бізнесу, – зазначила Валентина Січова. – Деякі труднощі,  дають великі можливості для розвитку. Припинення експортно-імпортних операцій з Кримом та Росією, дає нам можливість розвиватися та знаходити нові канали збуту».

 

ОДА


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.