Нова Каховка
C

» » Питання, які турбують мешканців Каховського району

Питання, які турбують мешканців Каховського району

Сьогодні, 27 січня, в Каховській районній державній адміністрації, підсумували роботу зі зверненнями громадян за 2015 рік.
Найбільше звернень до адміністрації надійшло від жителів Любимівки, Роздольного, Чорнянки, Червоного Перекопу, Малої Каховки, Василівки та Костогризівки.
Ось трійка найпоширеніших питань з яким звертаються сільські мешканці до районної влади, це: оформлення субсидій, виплата орендної плати за земельні ділянки (паї), здійснення водопостачання в сільських населених пунктах.
Колективні заяви надійшли з питань заборгованості з орендної плати ТОВ «Агротекс Миколаїв», оформлення в оренду пасовища в селі Ольгівка, щодо відсотку оподаткування нерухомості за новим податковим законодавством в селі Тавричанка, якості водопостачання та антисанітарного стану через утримання свиней сусідами у селі Заозерне, водопостачання та благоустрою села Коробки, якості надання послуг СКП «Дніпро» в селі Архслобода, низької ціни на закупівлю молока від населення, оптимізації шкіл району, дотримання температурного режиму у Чорнянській школі, відновлення посади листоноші у селі Любимо-Павлівка.
Керівник апарату Тетяна Васильєва рекомендувала сільським головам оперативного реагувати на актуальні проблеми односельчан та вирішувати їх на місці .
Із власних спостережень, підводжу підсумок: вже понад 20 років селян турбують одні і ті ж питання (соціальні виплати, водопостачання, недобросовісні орендарі, роботодавці), а причина, фінансова, можливо навіть кадрова неспроможність маленьких громад, і м’яко кажучи залежність виконавчих органів від землекористувачів та підприємців, без яких виконати деякі повноваження (наприклад, усунення аварії на водопроводі) практично не можливо.
Так, що добровільне об’єднання громад не таке вже й безглузде (як багато хто висловлюється)?

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.