Новая Каховка
C

» » Каховський мер "дарує" гаражі і опікується питанням протезування зубів

Каховський мер "дарує" гаражі і опікується питанням протезування зубів

У лютому в публічному доступі з’явилася інформація про намагання родини Галини Захарченко, члена виконавчого комітету від партії БПП, узаконити гараж колишньої міської друкарні. Тоді міський голова офіційно пообіцяв подати позов до суду, а також відповідну заяву в поліцію і дотримався свого слова - подав, але...Фактично звернення стали замуленням очей громаді.

Як стало відомо редакції «Таврійських вістей», із супроводом поданих матеріалів міський голова особливо не квапиться. Та навіть більше: суд ігнорує, направляючи представника від виконавчого комітету. Постає логічне питання: тож, навіщо ви звертались? Такими діями Дяченко провокує суд на прийняття негативного для комунального майна судового рішення на користь нібито власника гаражу Дмитра Захарченка (про нього далі).

Крім цього, міський голова та його представники не поспішають надати хоч якихось пояснень з приводу цієї справи до поліції.

Та на цьому Дяченко не спинився, в березні фахівці відділів виконавчого комітету підготували зміни до рішення виконавчого комітету «Про проведення допорогових закупівель», доповнивши рішення виключенням щодо забезпечення пільгового зубопротезування за рахунок міського бюджету в обсязі 199 тис. грн на 2017 рік.

Таким чином вказану суму без тендерних процедур отримає ТОВ "Каховська стоматологічна поліклініка” директором якої є все той самий Дмитро Захарченко, син члена виконавчого комітету Галини Захарченко, яка обрана до виконкому по квоті мера.

Варто зауважити, що і в минулому році кошти в сумі 199 тис. грн були направленні до тієї ж стоматполіклініки.

Так, дійсно, бюджетні кошти освоєно за цільовим призначенням. Та чомусь в гонці за "благою метою"поза контекстом лишився Закон України "Про запобігання корупції", розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №501-р "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електроних закупівель товарів" (вже всім відоме "Прозоро"). 

Цікаво, який гешефт отримує Андрій Дяченко від родини Захарченко за такі недешеві подарунки? І кому ще зі своїх «зроблять послугу» за рахунок громади міста?

Висвітлюючи це питання згадалась передвиборча кампанія мера, який рішуче був налаштований розконсервувати та навіть поставити на місце каховських олігархів. Схоже лозунги вицвіли на сонці прийдешньої влади…


скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.