Новая Каховка
C

» » В Бериславі планується реконструкція центрального парку

В Бериславі планується реконструкція центрального парку

В Бериславі планується реконструкція центрального парку

Минулого тижня в Бериславській міській раді засідала депутатська ініціативна група з приводу оновлення та можливої реконструкції центрального парку міста.

 

Під головуванням секретаря міської ради Світлани Лужецької, за участі першого заступника міського голови Сергія Шматова, депутати та працівниками виконавчого апарату міської ради обговорили питання модернізації паркової зони. Ініціативна група висловила своє бачення та внесла пропозиції стосовно можливих змін, які слід зробити у структурі парку.

 

Пропонувалось встановити нові ігрові та спортивні площадки для дітей та молоді, оновити алеї, встановити арт-об’єкти, відновити набережну біля погруддя Тараса Шевченка та обмежити пересування автотранспорту в районі парку. Наступне засідання ініціативної групи заплановано на 2 червня.

 

Міська рада, бажає почути думку громадськості, студентів та шкільної молоді, стосовно їх пропозицій та бачення яким має бути оновлений парк в якому було б комфортно відпочивати всім бериславцям, пенсіонерам, батькам з дітьми та молоді.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.