Нова Каховка
C

» » У наступному році з'являться смартфони з батареями, які заряджаються за 5 хвилин

У наступному році з'являться смартфони з батареями, які заряджаються за 5 хвилин

Смартфони з батареями, які повністю заряджаються за п'ять хвилин, можуть бути доступні споживачам уже в наступному році.


Ця технологія була вперше показана в 2015 році, коли ізраїльський стартап StoreDot продемонстрував свою FlashBattery на CES тек шоув Лас-Вегасі.


Виконавчий директор компанії Дорон Маєрсдорф сказав, що очікує початку виробництва у 2018 році.


Однак оглядач з питань технологій компанії CCS Insight Бен Вуд висловлює сумніви в реалістичності цих намірів.


Пан Маєрсдорф сказав, що він не може назвати виробників, які зобов'язалися використовувати цю технологію.


У 2015 році він сказав, що батареї його фірми містять матеріали, які дозволяють "нетрадиційні" реакції і незвично швидку передачу іонів від анода до катода - електричний процес, який заряджає батарею.


Дизайн застосовує наноматеріали, які мають дуже маленькі структури, а також - неназвані органічні сполуки.


Деякі версії батареї були товщі, ніж у більшості смартфонів того часу, але тепер, як стверджує Маєрсдорф, його продукт готовий до виходу на ринок.


"Ми зарядимо будь-який смартфон за п'ять хвилин", - сказав він.


Він додав, що ця технологія зараз на етапі дослідного виробництва у двох виробників батарей в Азії і що "масове виробництво", як очікується, почнеться в першому кварталі 2018 року.


Зберігати скепсис


Пан Вуд, хоч і не переконаний, що запуск виробництва відбудеться так швидко, як про це заявляють розробники, однак визнав, що коли технологія запрацює, це стане поворотним моментом у промисловості.


"Іти на ризики в технології смартфонних батарей може призвести до небажаних наслідків,- сказав він. - Мій досвід змушує мене зберігати скепсис. Зачекаймо, доки це станеться, перед тим як святкувати".


Він вказав, що, наприклад, будь-який дизайн, який генерує велику кількість тепла, може вплинути на продуктивність батареї.


Проте він додав, що будь-хто, кому вдасться вирішити "проблему батареї", справить неймовірний вплив на побутову електроніку.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.