Нова Каховка
C

» » Мешканці Великої Лепетихі отримали послуги мобільного сервісного центру МВС

Мешканці Великої Лепетихі отримали послуги мобільного сервісного центру МВС

11 травня послуги пересувного сервісного центру МВС отримали мешканці смт. Велика Лепетиха. Протягом дня було проведено реєстрацію 18 мопедів, прийнято 7 запитів на отримання довідок про відсутність судимості та надано понад 40 консультацій.

 

Це другий виїзд МСЦ МВС, під час якого громадяни мали можливість отримати бажані послуги, зекономивши час та кошти на дорогу до найближчого стаціонарного територіального сервісного центру МВС.

 

Оснащений сучасним обладнанням мобільний сервісний центр МВC на замовлення громадян виїжджатиме у різні куточки Херсонщини, аби державний сервіс став ближчим та зручнішим для жителів віддалених населених пунктів.

 

Найпопулярніші послуги громадянам надає виїзна бригада в складі двох адміністраторів ТСЦ та фахівця експертної служби.

 

Подальший графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області khe.hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ». Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна в розділі «Послуги».

Мешканці Великої Лепетихі отримали послуги мобільного сервісного центру МВСМешканці Великої Лепетихі отримали послуги мобільного сервісного центру МВС


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.