Новая Каховка
C

» » Які результати показали новокаховчани у «Південному півмарафоні»

Які результати показали новокаховчани у «Південному півмарафоні»

7 травня в Новій Каховці вперше відбувся «Південний півмарафон». Хто ж показав найкращі результати у цих змаганнях?

На дистанції 5 км переможцем став Дмитро Мягков (Олешки), друге місце посів Олександр Крижевич (Одеса), третє – Олександр Ільонок (Новотроїцьке), серед жінок найсильнішою була Аліна Іванішена (Херсон), на другому місці – Марія Радько (Одеса), на третьому Віолетта Петюренко (Херсон).

Найвищі місця серед новокаховчан посіли Артем Ктричян (5-е у чоловіків) і Світлана Іванова (6-е у жінок).

На півмарафонський дистанції (21 км)м перемогу здобув Юрій Грицак (Миколаїв), другим фінішував Анатолій Бондаренко (Жовті Води), третім – Антон Тарасіч (Херсон).

Серед жінок першою була Тетяна Біловол (Одеса), другою – Людмила Пушкіна (Херсон), третьою – Олександра Дзебан (Одеса).

У чоловіків серед наймолодших (16-24 роки) сильнішим був Анатолій Бондаренко, у віковій категорії 25-39 років Юрій Грицак, 40-49 років – Володимир Васьков (Южноукраїнськ), 50-59 років – Олександр Шевчук (Веселе), 60-64 роки – Федор Гостєв (Новотроїцьке), 65-69 років – Олександр Калачиков (Запоріжжя), старші 70 років – Георгій Мітєв (Ізмаїл).

Жінки 25-39 років –  Олександра Дзебан, 40-49 років –  Тетяна Біловол, 50-59 років –  Людмила Пушкіна.

Серед новокаховчан найвище місце в абсолютному заліку (10-е), посів Данил Стрельченко.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.